Meie kennel *est*

TERE tulemast kennel LAKIFAN koduleheküljele . Minu nimi on Vladislav Latõšev. Kogu minu elu on olnud seotud koertega, tõu- ja mittetõulistega, suurte ja väikestega.

Meie kennel on registreeritud 2004. aastal ning tegeleb saksa bokserite ja mopside kasvatamisega. Mops (pug) on mulle juba väga ammu südamelahedane koeratõug olnud. 2002. aastal tuligi perre mops nimega UELSY FANTASTIC DREAM (kodus lihtsalt FAINA).

Mopsid on meeldiva välimusega koerad, elavaloomulised ja väga väljendusrikaste silmadega, mis peegeldavad hinge sügavust. Mops jagab Teiega meeleldi jalutuskäiku metsa või puhkust diivanil televiisori ees.

Saksa bokseritega tegelen juba aastast 1982. See on väga huvitav koeratõug, mis ühendab endas jõudu ja graatsiat, julgust ja sõbralikkust. Bokser on truu sõber ja vapper kaitsja. Kõik need omadused olid tõukeks, et võtta 1983. aastal bokserikutsikas AS-ERTS GERALD (koduselt GRISHA) "TALLINNA VÕITJA" aastatel 1987-1989. GRISHA elas 11. aastat, jättes mälestusi sügavast põhendumusest ja intelligentsusest.

2004.aastast meil elab bokser A'VIGDORS AFRODITA (krasavitsa RITA). Praegu kennelis on 4 koera: peale FAINAT ja RITAT, mops AS'GUNAPAl DREAM BEAUTY (MARFA) ja bokser AS'GUNAPAL DIOR'S HANNA TO LAKIFAN (HANNA). Rõõmuga ootame Teid edaspidisele suhtlemisele ja koostööle. Suur tänu toetuse, nõu ja abi eest kennelitele AS'GUNAPAL ja FLINTSTYLE.

Lugupidamisega Vladislav Latõšev.

tel. 7 352 413; mob.(372) 53 950 033; Rehemetsa küla, Tartumaa, Estonia